Фабриці "ЖЛ" невідомі "подарували" кілька вантажівок дорогого каменю

  24 Грудня, 2015 18:47
  На підприємстві таке блокування сприйняли з гумором і вже думають, на що використають привезений "добродіями" граніт.

  Біля прохідних житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" сьогодні з’явився коштовний "подарунок". Обидва в’їзди на фабрику було заблоковано вантажними автомобілями з дороговартісним гранітом, якому, однак, працівники зраділи та швидко вигадали призначення.

  Як стверджує керівництво "ЖЛ", так колишні акціонери кондитерської фабрики спробували заблокувати роботу підприємства, яке і без того знаходиться під рейдерською атакою. Саме вони охороняли машини, оточивши їх.

  Проте все ж на фабриці такий "подарунок" сприйняли з гумором. Можливо, граніт піде на новий фонтан? Працівники кажуть, що будуть раді й іншим "подарунковим" будматеріалам.

  "Ми раді такому подарунку у скрутні часи. Адже це дороговартісний камінь. То ми знаємо, як його використати з користю. Нарешті тепер на нашому подвір’ї з’явиться чудовий фонтан. Ми приймаємо заявки і на інші будівельні матеріали. Привозьте. В нас ще багато проектів!" - посміхається один з працівників.

  Додамо, що нещодавно в Інтернеті з’явилось відео з мітингу начебто колишніх акціонерів ЗАТ "Житомирські ласощі". Проте, як виявилось, такі мітинги є проплаченими, а їх учасникам платять по 50 грн. Жодного колишнього чи нинішнього працівника серед них немає.

  Нагадаємо, керівництво фабрики звинувачує Сергія Пашинського та його однопартійців у рейдерському захопленні "ЖЛ". Після незаконного видалення ТДВ "ЖЛ" з держреєстру фабрика вже кілька тижнів не працює, а робочі залишились без можливості заробити.

  Теги : сергій пашинський рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів