Європарламент закликав українську владу взяти участь у Марші рівності

  10 Червня, 2018 12:54
  Євродепутати наголосили також необхідності для влади завершити роботу над законодавчим супроводом прав ЛГБТ-спільноти в Україні.

  Депутати Європарламенту закликали владу України взяти участь та гарантувати безпеку учасникам Маршу рівності, який відбудеться у Києві 17 червня.

  Про це йдеться в опублікованому на сайті євродепутата Ребекки Хармс відкритому листі до президента, Кабміну та Верховної Ради – "Ми закликаємо українських лідерів і владу приєднаються до своїх громадян на Марші рівності 17 червня. Зробіть історію і будьте разом з українцями, які марширують до сильної, різноманітної і рівноправної демократії всередині нашої європейської сім’ї. Закликаємо також гарантувати безпеку заходу у Києві".

  При цьому, зауважимо: окремо представники Європарламенту наголосили на необхідності для влади завершити роботу над законодавчим супроводом прав ЛГБТ-спільноти в Україні – "Україна залишається однією з останніх у Європі, де жодні закони не захищають ЛГБТ-меншини".

  Нагадаємо, наприкінці травня Рада Європейського Союзу схвалила надання Україні макрофінансової допомоги у розмірі одного млрд євро.

  Теги : Україна європарламент ЛГБТ Марш рівності
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів