ЄС вимагає від українських правоохоронців належного розслідування у справі "Миротворця"

  24 Травня, 2016 18:43
  Європейський союз закликав правоохоронні органи України вилучити відомості про журналістів, які було опубліковано на сайті "Миротворець".

  Посол ЄС Ян Томбінський та посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль, закликали міністра внутрішніх справ Арсена Авакова врегулювати ситуацію навколо інтернет-ресурсу "Миротворець".

  Про це Ян Томбінський сказав  після брифінгу, повідомляє кореспондент UA1

  "Сьогодні була зустріч з цього приводу з міністром внутрішніх справ, з паном Аваковим. Ми разом з послом Німеччини були у міністра, щоб нагадати про дуже небезпечну ситуацію для тих журналістів, дані яких були оприлюднені на сайті. Захист людей, які професійно виконують свою роботу, буде здійснено", – сказав Томбінський.

  Раніше він заявив, що оприлюднення списків "Миротворця" зашкодить репутації України.

  Нагадаємо, на початку травня "Миротворець" опублікував список журналістів, у якому значились імена і прізвища українських та іноземних журналістів, їхні мобільні контакти, а також період перебування на території "ДНР" та "ЛНР".

  Згодом сайт центру "Миротворець" вибачився за попередню публікацію представників ЗМІ, акредитованих терористичною організацією "ДНР", і в той же час опублікував оновлений список, що містить 5412 записів.

  Сьогодні, 24 травня, сайт "Миротворець" знову опублікував дані 293 іноземних журналістів, однак в ньому немає жодного представника російських ЗМІ.

  Теги : ДНР ЛНР Євросоюз безпека Ян Томбінський журналісти акредитація миротворець
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів