"Електронмаш" третій місяць заблокований – працівники мітингували біля ВР

  5 Жовтня, 2018 17:06
  Заступник директора підприємства розповів, що людям немає за що годувати сім’ї.

  Працівники державного підприємства "Електронмаш" третій місяць залишаються без роботи, виробництво заблоковане, а реакції від влади немає.

  З метою відстояти своє право на працю 5 жовтня робітники ДП вийшли на акцію біля будівлі Верховної Ради, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Заступник директора підприємства Володимир Теслюк розповів, що люди готові працювати на благо країни, платити податки, але їм не дають цього робити.

  "З 23 липня невідомі особи в 5 годин ранку в балаклавах захопили наше підприємство. Наших працівників викинули на вулицю. З того дня ми вже третій місяць на вулиці. Підприємство не працює. Хто ці люди, ми не знаємо. Ми зверталися до всіх правоохоронних органів. В той день була викликана поліція. Але правоохоронні органи не реагують, слідчі дії не проводяться. Зверталися до Мінекономіки, до уповноваженого з прав людини, щоб захистити права на працю. На сьогоднішній день ніякої реакції не відбувається, – сказав він. – Працівники вимушені вийти на акцію, тому що їм треба за щось жити і годувати свої сім’ї".  За словами економіста ДП "Електронмаш" Тетяни Пономарьової, їм сказали, що ті, хто 23 липня увірвалися на підприємство, побили та вигнали працівників, то насправді представники державної охорони.

  Тиждень тому в Службі безпеки України повідомляли, що викрили розкрадання майна на "Електронмаші", у зв’язку з чим на підприємстві було призначено нове керівництво.  

  Нагадаємо, на ДП "Електронмаші" вважають, що до подій причетне Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, яке очолює віце-прем’єр-міністр Степан Кубів.

  Теги : мінекономіки рейдерське захоплення рейдерство "Електронмаш"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів