Експеримент "Сервіс made in Ukraine": хто з компаній найтурботливіший?

  18 Червня, 2015 19:19
  Бізнес-тренер вирішив перевірити якість сервісу провідних українських компаній та поділився результатами свого експерименту.

  Бізнес-тренер Фрол Харько провів власний експеримент під назвою "Сервіс made in Ukraine". Його результати він повідомив у соціальній мережі Facebook.

  Так, він вигадав історію, що в нього нібито зник інтернет, але він дуже хоче піцу. Чоловік подзвонив у компанії, в яких він є клієнтом, та попросив підказати номер телефону піцерії, яка доставляє піцу додому. Він обдзвонив такі компанії, як: Розетка, Київстар, ЛяМода, ПриватБанк, Модна Каста, Самсунг, Алло.

  Власне, результати експерименту:

  • У "Розетці" взяли трубку через 1 хвилину і 10 секунд та без зайвих запитань продиктували телефон.
  • У "Київстарі" оператор не відповів, незважаючи на "київстарівський контракт" абонента.
  • У "LaModa" через 30с відповіли, що "можуть надати інформацію тільки по їхньому сайту" ("одразу видно, що персонал працює за стандартами, молодці" – прокоментував автор).
  • "Приватбанк" після 2,5хв очікування також відповів згідно корпоративних правил, що вони можуть надати інформацію тільки за продуктами банку.
  • У "Modnakasta" не відповіли.
  • У "Samsung" через 40с ввічливо відповіли, але як виявилось, таке прохання не входить у їхню компетенцію.
  • Найбільше автора порадувала компанія "Алло", в якій відповіли через 4 секунди, а після запитання уточнили, в якому районі Києва знаходиться додзвонювач та яка піцерія йому найбільше подобається. Після – продиктували номер телефону піцерії та побажали приємного апетиту, подякувавши за дзвінок.

  "Сервіс - це не стандарти поведінки. Сервіс - це турбота" – прокоментував результати експерименту Фрол Харько. 

  Теги : Приватбанк сервіс Київстар експеримент Розетка Modnakasta Samsung Алло LaModa
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів