Екс-працівника ГПУ оштрафували на 17 тис. грн за хабар 78 тис. грн

  14 Червня, 2018 10:54
  Колишній працівник ГПУ отримав 3 тис. доларів від свого знайомого за допомогу в активізації розслідування.

  Колишній заступник начальника управління ювенальної юстиції Генеральною прокуратури Володимир Чепурний, якого спіймали на отриманні хабара у розмірі 3 тис. доларів, засудили до сплати 17 тис. гривень штрафу.

  13 вересня колишній заступник начальника управління ювенальної юстиції ГПУ уклав угоду з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, у які йшлося про те, що Чепурний повинен понести покарання за отримання хабара, передають Наші гроші.

  Угоду було направлено до суду у вересні 2017 року, а 25 травня 2018 року екс-працівник ГПУ був засуджений до сплати 17 тис. гривень штрафу. Крім того, Чепурного було звільнено з займаної посади.

  Екс-заступника начальника управління ювенальної юстиції ГПУ було затримано на отриманні хабара від свого знайомого. Останній став жертвою шахраїв і попросив Чепурного допомогти йому активізувати розслідування. Під час отримання 3 тис. доларів в період обідньої перерви екс-працівника ГПУ було затримано слідчими Генеральної інспекції ГПУ.

  Як повідомлялося, колишній працівник ГПУ отримав 3 тис. доларів від свого знайомого за допомогу в активізації розслідування.   

  Теги : корупція ГПУ Антикорупційна прокуратура
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів