Екс-голові ДСНС Бочковському оголосили нову підозру

  30 Вересня, 2015 21:30
  У слідства не знайшлося доказів на гучне обвинувачення Бочковського у розкраданні державних коштів.
  Фото з відкритих джерел

  Слідство проти колишнього очільника Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського продовжено до 26 листопада. Йому оголошена нова підозра.

  Про це повідомив його адвокат Ігор Федоренко, передає "Уніан".

  За його словами, незважаючи на 6-місячний термін розслідування, який мав закінчитись 26 вересня, слідство продовжене ще на два місяці у зв’язку з новою підозрою.

  Таким чином, у слідства не знайшлося доказів на обвинувачення Бочковського у розкраданні державних коштів. Адвокат назвав нові підозри "такими ж необґрунтованими обвинуваченнями", а судову тяганину – грубим порушенням права на справедливий суд.

  Федоренко також відзначив, що епізод обвинувачення з компаніями-нерезидентами, схема яких була продемонстрована Аваковим і на підставі якої Бочковский був затриманий, взагалі виключений із чинної підозри через відсутність доказів.

  Разом з тим, за його словами, у новій підозрі залишились декілька раніше розслідуваних епізодів: вимагання неправомірної вигоди від підлеглих та службова недбалість, яка завдала шкоди у розмірі 6,5 млн грн. З’явився і новий епізод про внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що Бочковський нібито оформив відрядження, в яке не поїхав.

  Нагадаємо, Бочковському та його колишньому заступнику Василю Стоєцькому інкримінують організацію злочинних схем при закупівлі пального у приватних компаній за завищеними цінами. Їх публічно затримали 25 березня на засіданні Кабінету міністрів.

  Теги : Бочковський підозра
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів