Єгор Соболєв: ГПУ свідомо зволікає з розслідуванням щодо Табачника та Лукаш

  27 Травня, 2015 12:00
  Зволікання з поданнями на цих осіб до слідчих органів пов'язане з бажанням надати їм можливість скористатись замороженими в ЄС коштами.

  Щодо колишніх міністра освіти Дмитра Табачника та міністра юстиції Олени Лукаш у Генеральної прокуратури України досі "не має запитань".

  Про це повідомив голова люстраційного комітету Верховної Ради Єгор Соболєв. Він нагадав, що два тижні тому його комітет звернувся до генпрокурора Віктора Шокіна, запитавши, чому не оголошені підозри Табачнику, Лукаш та Сергію Клюєву.

  Соболєв вважає, що зволікання з поданнями на цих осіб до слідчих органів та суду пов'язане з бажанням надати їм можливість скористатись замороженими Євросоюзом коштами. Пройшло вже 15 місяців, як на їхні рахунки були накладені санкції. Тепер ЄС, не бачачи дій з боку правоохоронних органів України, має зняти ці санкції.

  Після цього листа було подане звернення з боку ГПУ до Верховної Ради про арешт Клюєва. Щодо Табачника та Лукаш, то в них немає жодних проблем з законом, як випливає з відповіді Генпрокуратури на запит Соболєва та голови комітету ВР по закордонних справах Ганни Гопко.

  Соболєв та його соратники планують зустрітися зі слідчими ГПУ з цього питання.

  Теги : корупція ГПУ Дмитро Табачник єгор соболєв олена лукаш
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів