Джемілєв розповів про головні результати блокади Криму

  12 Грудня, 2015 17:16
  Головним досягненням нардеп вважає виведення теми Криму на новий рівень як у самій Україні, так і в світі.
  Фото з відкритих джерел

  Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що головним досягненням Громадянської блокади Криму є те, що тему Криму вдалося вивести з напівзабуття міжнародного товариства.

  "Учасникам блокади багато чого вдалося досягти. Головним є те, що тему Криму підняли на новий рівень як у самій Україні, так і в світовому співтоваристві, адже цю тему почали забувати. Це визнають багато західних політиків і дипломати", - йдеться в заяві.

  Крім того, Джемілєв зазначив, що дії кримських татар на адмінкордоні з анексованим півостровом консолідували українське суспільство, що виявляється у даних соцопитувань, за якими "не менше 80% українців підтримують блокаду".

  Також Джемілєв наголосив, що "блокада продемонструвала: без України у Криму перспектив немає, і Крим буде обходитися Росії так дорого, що вони ще тисячу разів покаються, що зайняли півострів".

  Разом з тим, лідер кримськотатарського народу підкреслив, що попри все, "для учасників блокади важливо не нашкодити своїми діями Україні, адже якщо це трапиться, то перспективи звільнення Криму будуть примарними".

  Теги : Крим Мустафа Джемілєв анексія Криму Громадянська блокада Криму
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів