Виконавча служба заарештувала рахунки "Укрнафти" в "ПриватБанку"

  27 Сiчня, 2016 16:27
  У "ПриватБанку" заарештовано понад 600 рахунків ПАТ "Укрнафта" на загальну суму понад 4 млн гривень.
  Фото з відкритих джерел

  Державна виконавча служба (ДВС) заарештувала в "ПриватБанку" понад 600 рахунків ПАТ "Укрнафта" для стягнення боргу на загальну суму понад 4 млн гривень на користь ТОВ "Інтербізнесконсалт".

  Про це свідчать документи ДВС від 18 і 24 листопада 2015 року, повідомляють ЗМІ.

  Зазначається, що провадження ДВС здійснюється на підставі рішення Господарського суду Києва про стягнення боргу на користь "Інтербізнесконсалт".

  Разом з тим, згідно з листом "Міжнародного комітету захисту прав людини" до Президента і Прем'єр-міністра України, "ПриватБанк" не став списувати кошти з арештованих рахунків за платіжними дорученнями ДВС -  замість цього "Укрнафта" відкрила в банку нові рахунки і здійснює діяльність вже з їх допомогою.

  В "Міжнародному комітеті захисту прав людини" наголошують, що посадові особи "Укрнафти" намагаються чинити тиск на працівників ДВС: "Так, 11 грудня 2015 року група осіб, очолювана директором юрдепартаменту "Укрнафти" В'ячеславом Карташовим і представником "Укрнафти" Сєровим Є. І. (перекладач глави компанії Марка Роллінса - Ред.), увірвалася в приміщення управління ДВС і, погрожуючи керівництву, вимагала, щоб останні ухвалювали незаконні рішення. Всі обставини зафіксовані відеоспостереженням", - говориться у листі.

  Крім того, як відом, наразі між "Укрнафтою" і "Інтербізнесконсалт" існує ще одна судова тяжба щодо боргу на 21,008 млн гривень - це питання розглядає Вищий господарський суд України.

  Теги : Приватбанк арешт укрнафта банківські рахунки
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів