Два заводи Фірташа зупинили роботу

  28 Травня, 2015 19:39
  Через зупинку цих підприємств під загрозою зриву опинилася осіння посівна, а багато тисяч українців можуть втратити роботу.

  Group DF оголосила про зупинку двох підприємств Ostchem – Черкаського ПАТ "Азот" та ПАТ "Рівнеазот" через тиск з боку депутатів "Народного фронту" та їхніх представників у владі, повідомляє прес-служба групи компаній.

  Зазначається, що фабрикація низки кримінальних справ проти посадовців підприємств Ostchem та щодо самих заводів, а також незаконний арешт у заводів газу, позбавили ці підприємства можливості працювати. Через це під загрозою зриву опинилася осіння посівна, багато тисяч українців можуть втратити роботу.

  У Group DF останні заяви очільника МВС Арсена Авакова стосовно власника Group DF, про розслідування щодо керівництва Ostchem розцінюються як переслідування з політичних мотивів й чергова спроба тиску на бізнес і правосуддя.

  Нагадаємо, проти топ-менеджерів Дмитра Фірташа відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем та розкрадання бюджетних коштів. У рамках розслідування МВС активно співпрацює з ФБР.

  Теги : Фірташ ostchem Group DF
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів