Два священники в Житомирській області виявились сепаратистами

  7 Вересня, 2015 12:24
  Обурені місцеві мешканці хотіли навіть вчинити над ними самосуд.

  СБУ оголосила офіційні застереження двом священикам у Житомирській області. Вони проводили серед прихожан пропаганду на підтримку сепаратизму та російської агресії.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  Так, настоятель однієї із сільських церков поширював серед пастви антиукраїнські статті з російських сайтів та диски з проросійськими відеоматеріалами.

  Священик говорив про швидку поразку українських військ та відмовлявся служити молебні за мобілізованих воїнів і родичів своїх прихожан, які беруть участь в АТО.

  Інший священик під час служби неодноразово говорив прихожанам про необхідність федералізації України, виправдовував терористів ДНР та ЛНР. Він стверджував, що терористи відстоюють цілі істинної церкви.

  Жителі села повідомили правоохоронців щодо антиукраїнської позиції настоятелів. Родичі мобілізованих були навіть готові вчинити самосуд над цими пропагувальниками сепаратизму та "русского мира".

  Після цього працівники СБУ попередили церковників про кримінальну відповідальність за статтями 109, 110 та 161 Кримінального кодексу.

  Теги : сепаратизм пропаганда Русский мир священник
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів