ДПСУ отримала модернізований корабель "Григорій Куроп'ятников"

    28 Грудня, 2015 16:26
    Після анексії півострова і українського флоту ДПСУ отримала модернізований бойовий корабель.

    В одеський порт повернувся флагман флоту Державної прикордонної служби України "Григорій Куроп'ятников", який було модернізовано в Миколаєві.

    Корвет проекту 1241.2 "Григорій Куроп'ятников" почав експлуатуватись в 1984 році і тому йому необхідна була модернізація, яка могла б продовжити його життя ще на один десяток років.

    На Миколаївському судноремонтному заводі флагману ДПСУ відремонтували і замінили елементи обшивки, провели роботи з технічними вузлами, системами корабля. Була модернізована система охолодження допоміжних і основних дизелів. Також флагман остаточно причепурили новою фарбою.

    У результаті модернізації мають збільшитись швидкість корабля і маневровість, можливості радіолокаційної розвідки. Тепер корабель оснащений GPS-навігацією, і показує надводну ситуацію в радіусі 35 морських миль і підводну – в радіусі 2-х кілометрів.

    Зазначається, що на модернізацію корвета з державного бюджету пішло майже 2 млн грн.

    Нагадаємо, що після окупації Криму українські ВМС та ДПСУ залишились без більшості кораблів. Щоб закрити потребу в кораблях Україна до 2020 року планує збільшити свої ВМС новими катерами та корветами. На цей момент велика надія українських ВМС на корвет "Володимир Великий", який побудовано на 40% і якому в майбутньому дають звання флагмана військово-морських сил України.

    Теги: Держприкордонслужба ВМС військові кораблі
    ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
    Коментарі
    1000 символів лишилося
    ТОП МАТЕРІАЛІВ      Архів