Донька Яреми на свій день народження придбала магазин

  1 Березня, 2016 11:25
  Син його колишнього заступника Даниленка є співвласником цього приміщення.

  Нещодавно виявилось, що Ілона, донька колишнього генпрокурора Віталія Яреми, купила приміщення на проспекті Перемоги, 21а в Києві в день свого народження у 2010 році.

  Того дня, 27 серпня 2010 року, їй виповнилося 18 років.

  Про придбання Ілони свідчить витяг з реєстру майнових прав.

  Ці приміщення у 2008-2009 роках з аукціону купило ТОВ "БізнесСофт Групп". Об’єкт було придбано за 2,92 млн гривень, тобто по 7 тис. грн/кв.м.

  "БізнесСофт Групп" володіли Микита та Євгеній Ільїни – син і племінник екс-депутата Київради Геннадія Ільїна. Вони є партнерами по бізнесу сім’ї колишнього замгенпрокурора Анатолія Даниленка.

  У 2010 році приватизовані приміщення площею 535 кв. м через договори купівлі-продажу були оформлені на нових власників. Одну третину отримав Микита Ільїн, який потім подарував її своєму батьку. Також частку приміщень отримав син Анатолія Даниленка – В’ячеслав. Ще одну третину купила донька екс-генпрокурора Ілона Ярема.


  Зазначимо, нещодавно Віталій Ярема заявив, що не вбачає нічого корупційного у тому, що діти прокурорів мають бізнес. "А в чому корупція? Мої діти що, не мають права займатися бізнесом? Якщо донці 23 роки, а сину 28? За рахунок чого їм жити? В чому тут корупція?", – сказав Ярема.

  Теги : Віталій Ярема магазин Анатолій Даниленко геннадій ільїн
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів