Донія не хотіли пускати у Білорусь

  10 Листопада, 2015 10:57
  У колишнього нардепа та його соратників вилучили українську патріотичну літературу та інші матеріали, які назвали "екстремістськими".

  Екс-депутата Верховної Ради Олеся Донія п’ять годин не впускали до Білорусі.

  Про це він повідомив у Facebook.

  Доній та четверо його супутників з руху "Остання барикада", всі з журналістськими посвідченнями, рушили до Вільнюса транзитом через Білорусь. Їх звинуватили у провозі екстремістської літератури та аудіо-продукції.

  Прикордонники вилучили в них п'ять дисків документального фільму Івана Канівця "Українська революція" (там Доній зіграв епізодичну роль Петлюри) про змагання 1917-1921 рр., диски "Музична сотня. Майдан" (чотири диски антології пісень гуртів та співаків, які виступали на Майдані), диски "Остання барикада"(чотири диски повстансько-патріотичних пісень) і один диск-фільм про Голодомор.

  Також вилучили 11 примірників різних книжок Левка Лук'яненка, зокрема, "Сповідь з камери смертника", "Від хохла до українця", "Маршал Жуков. Українці у другій світовій війні".

  Білоруські охоронці кордону також вимагали здерти напис "Остання барикада" з мікроавтобусу, на якому їхав Доній.

  "Раджу нікому не їздити через Білорусь навіть транзитом. Там СССР, там "русскій мір", там Росією тхне", - підсумував екс-нардеп.

  Теги : Білорусь олесь доній
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів