Добудова "Охматдиту" буде: нарешті підписано договір генпідряду

  9 Листопада, 2015 21:56
  Новий корпус лікарні необхідно будувати якнайшвидше через критичну ситуацію з кількістю хворих.
  Будівництво нового корупусу
  Будівництво нового корупусу "Охматдиту"

  У Києві підписали угоду про добудову нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".

  Як повідомили в прес-службі МОЗу, договір генерального підряду підписали замовник будівництва нового корпусу "Охматдиту" ДП "Укрмедпроектбуд" та переможець відкритого конкурсу з визначення генерального підрядника – ТОВ "Альтіс-Констракшн".

  За словами заступника головного лікаря лікарні Олени Мешкової, новий корпус лікарні треба будувати якнайшвидше, адже потік пацієнтів зростає щороку на щонайменше 1,5 тис. осіб, і сьогодні він становить 19 тисяч хворих. Ситуація критична, навіть для діагностики батьки змушені возити дітей за кордон.

  27 жовтня ДП "Укрмедпроектбуд" акцептувало пропозицію ТОВ "Альтіс-Констракшн", загальна вартість якої становила 389,979 млн грн.

  Нагадаємо, будівництво нового сучасного корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" було зупинене восени 2013 року через відсутність фінансування. У держбюджеті на 2015 рік на добудову нового корпусу лікарні було передбачено 500 млн грн.

  У серпні МОЗ оголосило відкритий конкурс на вибір генпідрядника з добудови нового корпусу "Охматдиту". Однак процедура розкриття пропозицій учасників, що мала відбутись 16 вересня, декілька разів переносилась через скарги до Антимонопольного комітету. Після розгляду всі скарги були відхилені.

  Теги : Охматдит будівництво
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів