Добровольчий батальйон ОУН відтепер у складі Збройних Сил

  7 Квiтня, 2015 13:56
  ОУН увійшов до складу 93-ї бригади, з якою добровольці вже "спрацювались" за останні 8 місяців.

  Добровольчий батальйон ОУН відтепер є боєздатною одиницею Збройних Сил, увійшовши до складу 93-ї окремої механізованої бригади. Про це у своєму Facebook написав командир батальйону ОУН Микола Коханівський.

  Також комбат виступив на брифінгу, де підтвердив, що в його батальйону дійсно налагодилися стосунки з 93-ю бригадою, з якою вони воюють останні 8 місяців. І тому було домовлено з керівництвом Збройних Сил включити ОУН окремим підрозділом до цієї бригади.

  За словами Коханівського, на сьогодні проблемами добровольчих батальйонів є відсутність соціального захисту поранених добровольців та членів родин загиблих, а також подвійне ставлення до них держави. Оскільки з одного боку, вона їх визнає та співпрацює з ними, а з іншого – у будь-який момент може роззброїти чи навіть заарештувати як учасників незаконних збройних формувань.

  Щодо проблем соцзахисту, Коханівський заявив, що звернеться до народних депутатів-комбатів з пропозицією ініціювати законопроект, який би урівнював у правах добровольців та військовослужбовців регулярних військ.

  Теги : ЗСУ ОУН батальйон 93 бригада
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів