До вимкнення електрики в Україні причетні російські хакери - iSight Partners

  8 Сiчня, 2016 11:15
  Американська компанія, що спеціалізується на питаннях кіберрозвідки, стверджує, що до відключення електроенергії в Україні причетна група російських хакерів.
  Фото з відкритих джерел

  Американська компанія iSight Partners, яка спеціалізується на питаннях кіберрозвідки, стверджує, що до безпрецедентного відключення електроенергії в Україні причетна група хакерів Sandworm з Росії.

  Про це повідомляє Радіо Свобода.

  Зазначається, що компанія iSight та інші організації з кібербезпеки схиляються до того, що саме група Sandworm запустила шкідливе програмне забезпечення BlackEnergy.

  Нагадаємо, ЦРУ, Агентство національної безпеки та Департамент внутрішньої безпеки США розслідують причетність російських урядових хакерів до кібератак на українські електромережі в грудні 2015 року.

  Як відомо, українська компанія "Прикарпаттяобленерго" 23 грудня повідомила про вимкнення електроенергії, що вразило Івано-Франківськ і ще частину Прикарпаття.

  Причиною аварії назвали втручання сторонніх осіб у роботу телемеханіки – автоматичної системи контролю та управління енергообладнанням. Крім того, компанія повідомила про технічні збої в роботі свого кол-центру.

  Теги : Росія США електроенергія Україна хакери обленерго
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів