До кінця року в ДФС звільнять 20 відсотків штату працівників – Насіров

  1 Жовтня, 2015 15:57
  Вдвічі скоротиться кількість територіальних органів податкових інспекцій – з 311 до 161.
  Роман Насіров
  Фото: відкриті джерела
  Роман Насіров

  У Державній фіскальній службі вже звільнено понад 600 керівників.

  Про це журналістам розповів голова відомства Роман Насіров, передає кореспондент UA1.

  "Процес оновлення вже почався. На сьогоднішній день тільки у керівному складі Державної фіскальної служби звільнено більше 600 керівників. Але процес непростий. Він складається з декількох етапів і складових. Цього тижня також розпочалась перевірка Міністерства юстиції України, Державної фіскальної служби щодо виконання законом України "Про очищення влади", – розповів головний фіскал.

  Він зазначив, що у відомстві звільнять 20 відсотків штату працівників.

  "На виконання доручення прем’єр-міністра України ми також починаємо скорочення штату. Воно вже почалось. Очікуємо, що до кінця року це буде приблизно 20 відсотків по скороченню штату Державної фіскальної служби. Вдвічі скоротиться кількість територіальних органів податкових інспекцій – з 311 до 161, але збільшиться кількість центрів обслуговування платників податків", – додав Насіров.

  Він зауважив, що у службі готові оновлювати кадровий склад:

  "Працівники ДФС, як центрального апарату, так і територіального, не будуть оновлюватись на посади автоматично. Це буде зовсім новий процес, який ніколи не відбувався раніше".

  Насіров розповів, що у ДФС чотири місяці працювали над процедурою відбору майбутніх працівників. Для цього в службі набрали незалежних консультантів – Ігор Кабузенко, Ілона Шарова та Юрій Перч.

  Усі вони мають десятирічний досвід оцінювання та відбору працівників бізнес-структур. Наприклад, Юрій Перч нині працює директором кадрового холдінгу АНКОР в Україні.

  Ігор Кабузенко – експерт в області пошуку топ-менеджерів і незалежних директорів в Україні, два роки тому очолив київський офіс компанії по підбору керівників вищої ланки Ward Howell.

  Ілона Шарова працює в компанії Хадсон в сфері пошуку та підбору персоналу.

  Теги : Державна фіскальна служба керівники насіров
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів