До кінця року 10 бронемашин Дозор-Б надійдуть до ЗСУ

  19 Вересня, 2015 17:59
  Міністр оборони України оглянув військову техніку, яку виготовляє львівське оборонне підприємство.

  До кінця року 10 бронемашин Дозор-Б виробництва Львівського бронетанкового заводу надійдуть до Збройних сил України. Наразі дві такі бронемашини перебувають на випробуваннях у підрозділах ЗСУ.

  Як повідомили у регіональному медіа-центрі МОУ (м.Львів), про це міністр оборони України Степан Полторак сьогодні заявив під час відвідин Державного підприємства "Львівський бронетанковий завод".

  Міністр оборони України оглянув військову техніку, яку виготовляє львівське оборонне підприємство. Серед представлених зразків, зокрема, були бронеавтомобіль Дозор-Б, який нещодавно було поставлено у серійне виробництво та пожежний танк.

  Новітній Дозор-Б Полторак випробував особисто. Він проїхав за кермом нового бронеавтомобіля і залишився задоволеним його ходовими якостями: легкокерований, добре просувається, розганяється, долає перешкоди. Але висловив думку, що машині "потрібно посилити вогневу міць”.

  "Я побачив, що час, який в нас є для підвищення боєздатності Збройних сил України, на Львівському бронетанковому заводі використовується достатньо ефективно. З початку року завод вже передав оборонному відомству 62 танка, й ще 31 передасть за кілька місяців”.

  Нагадаємо, за словами Полторака, українцям поки що не загрожує наступна хвиля мобілізації.

  Теги : Степан Полторак Дозор-Б бронемашини
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів