ДНР почала війну з "козаками", - Аброськін

  9 Травня, 2015 17:45
  Сутички йдуть з 30 квітня. В ДНР ненавидять "козаків" за те, що вони не хочуть воювати, а займаються мародерством, грабежами, зґвалтуваннями, викраденням людей.

  Російські козаки, що перебувають на непідконтрольних Україні територіях Донбасу, займаються мародерством, грабежами та насильством, повідомив начальник ГУ МВС у Донецькій області В'ячеслав Аброськін в інтерв'ю "РБК-Україна".

  З 30 квітня і по сьогоднішній день на території Донецька, Макіївки, Єнакієвого і Горлівки відбуваються бойові зіткнення т. зв. "гвардії" ДНР з російськими козаками.

  "Наскільки ми розуміємо, російські козаки - це мародери, які були запрошені на цю територію, і які зараз вийшли з-під контролю. Самі бойовики кажуть, що козаки воювати не хочуть, а займаються мародерством, грабежами, зґвалтуваннями, викраденням людей", - заявив він.

  Начальник обласної міліції додав, що нещодавно т. н. "гвардія" атакувала готель "Прага", в якій перебували козаки, в результаті чого один "гвардієць" був убитий, також були затримані кілька козаків. Подібні сутички тривають, підкреслив Аброськін.

  "Так звана "гвардія" ДНР і МДБ підпорядковується Захарченко. Але козаки зараз відокремилися від цих підрозділів. Наскільки нам відомо, вони підпорядковуються російському козака на прізвисько "Батя". В даний час він десь ховається на території, контрольованій бойовиками. Зараз йдуть його активні пошуки", - зазначив він.

  Теги : ДНР В'ячеслав Аброськін козаки
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів