Дніпровським районом Києва керуватиме генерал

  4 Травня, 2016 17:11
  У місцевих активістів виникають питання щодо такого гучного та вкрай поспішного призначення.

  Президент Петро Порошенко розпорядженням від 29 квітня призначив головою райдержадміністрації (РДА) Дніпровського району Києва генерал-майора Петра Онофрійчука.

  Інформацію про призначення розміщено на сайті глави держави.

  Також розпорядженням глави держави від 29 квітня з посади голови Дніпровської РДА було звільнено Ярослава Горбунова, який обіймав цей пост протягом двох років.

  Призначення Онофрійчука викликало питання з боку місцевої громади. Зокрема, колишній депутат Київради Анатолій Велімовський акцентує увагу на поспішності такого рішення президента.

  "Новий глава адміністрації був призначений у нагальному порядку ввечері п'ятниці 29 квітня. Оскільки з 1 травня набрав чинності новий закон про держслужбу, за яким призначення главою адміністрації має відбуватися в результаті конкурсу. Звідси питання. Чи не вважає новий глава адміністрації подібне призначення без конкурсу, скажу м'яко, неетичним? Як і саму практику подібних призначень..." – написав Велімовський на своїй сторінці у Фейсбук.

  Екс-депутат підкреслює той факт, що Петро Онофрійчук тривалий час обіймав посаду директора департаменту капітального будівництва ПАТ "Холдингова компанія "Київміськбуд".

  На представлення громаді району, яке було призначене на сьогодні, 4 травня, новоспечений голова райдержадміністрації не з'явився.

  Теги : Київ призначення райдержадмінстрація закон про держслужбу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів