"Дніпро" вдома поступився "Сент-Етьєну" з рахунком 0:1

22 Жовтня, 2015 22:59
    Юбілейний, 100-й матч Ліги Європи закінчився для дніпропетровців невдачею.

Дніпропетровський ФК "Дніпро", який вдома приймав французький "Сент-Етьєн", програв у матчі Ліги Європи УЄФА з рахунком 0:1.

Уже другий домашній матч "Дніпро" зіграв без переваги перед суперником. Сьогодні ж перевага господарів поля відзначалась лише в самому початку та наприкінці гри. Весь інший час ініціативою володіли французькі гості.

Активно діяти біля воріт "Дніпра" вони почали десь із середини першого тайму, і наприкінці його (на 44 хв.) півзахисник Амума, здійснивши сольний прохід, забив гол у ворота Дениса Бойка.

Після перерви дніпропетровська команда намагалася зрівняти рахунок, а під кінець гри була спроба штурму воріт суперника, однак досягти бажаного так і не вийшло.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер "Дніпра" висловив незадоволення грою своєї команди і сказав, що у Франції треба грати на перемогу.

Додамо, що в іншому матчі Групи G італійський "Лаціо" в Римі приймав норвезький "Русенборг" (Тронхейм) та виграв з рахунком 3:1.

Так, після першого кола змагань (трьох турів) у "Лаціо" - 7 очок, "Дніпра" і "Сент-Етьєна" - по 4, "Русенборга" - 1.