Для захоплення фабрики "ЖЛ" задіюються юридичні хитрощі

  22 Сiчня, 2016 17:13
  Пенсіонерка, яка "судиться" з Житомирською кондитерською фабрикою, на свою пенсію змогла найняти адвокатів, година роботи яких коштує 300 євро.
  Іван Радь, адвокат Ніни Грущак
  Фото: UA1
  Іван Радь, адвокат Ніни Грущак

  У четвер, 21 січня, у Львівському апеляційному адміністративному суді розглядалася апеляція на рішення Тернопільського адміністративного суду від 23 листопада 2015 року, яким ТДВ "ЖЛ" було незаконно виключено з Державного реєстру юридичних осіб, повідомляє кореспондент UA1.  Позивачка – колишня робітниця фабрики, а нині пенсіонерка Ніна Грущак на суд не з’явилася. На засіданні її інтереси представляли два професійних високооплачуваних адвокати.

  Вартість послуг фахівців такого рівня становить близько 300 євро за годину. Окрім безпосередньої участі у судових засіданнях оплачується також час, витрачений на ознайомлення з документами та підготовку до суду.

  Виникає закономірне запитання, як звичайній пенсіонерці вдалося виділити кошти у розмірі понад 10 тисяч євро для оплати роботи адвокатів, не маючи інших джерел доходів, окрім пенсії. Однак самі юристи відмовилися коментувати цей момент.

  Очевидно, що питання причетності до дій Ніни Грущак заможних меценатів стає риторичним.

  Засідання суду було перенесено на 11 лютого 2016 року, щоб дати можливість суддям ознайомитись з додатковими матеріалами справи. Працівники кондитерської фабрики "ЖЛ" сподіваються, що львівські судді відновлять справедливість.

  Нагадаємо, головною зацікавленою особою у спробах реалізувати схему рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" керівництво підприємства називає народного депутата Сергія Пашинського. Як показують свідчення, отримані журналістами, нардеп Пашинський цілком може дозволити собі таке високовартісне спонсорування.

  Теги : львів сергій пашинський Апеляційний суд «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів