Для українського глядача став доступним ivi.ru

  9 Серпня, 2016 15:46
  Найбільший онлайн-кінотеатр ivi.ru відтепер став доступним для українського глядача.

  Бібліотека сервісу налічує десятки тисяч фільмів усіх жанрів, від класики світового кіно до новинок кінопрокату. Все це на ivi.ru можна подивитися в HD-якості цілком легально.

  Асортимент сайту постійно оновлюється. Нові фільми з’являються на сайті вже за 2-4 тижні після офіційної прем’єри. На ivi.ru можна знайти навіть ті фільми, які ніколи не виходили на широкий екран російськомовних країн. Це стало можливим завдяки тому, що ivi.ru вдалося підписати контракти з усіма американськими мейджорами і отримати права на показ фільмів їхнього виробництва.

  На ivi.ru знайдеться відео на будь-який смак і вік. Маленьким глядачам кінотеатр пропонує безліч мультфільмів та мультсеріалів. Для тих, хто вивчає іноземні мови, приємною несподіванкою стане можливість переглянути деякі мультфільми мовою оригіналу. А батькам, без сумніву, сподобається відсутність на сайті шокуючої реклами зі специфічним «дорослим» змістом.

  Абсолютна більшість фільмів (понад 60 000) доступні глядачам безкоштовно, але є і платний контент. Можливість цілий місяць дивитися відео з категорії ivi+ без реклами обійдеться глядачеві в 199 російських рублів. А тим, хто забажає переглянути відео з категорії «Блокбастери», доведеться заплатити від 99 рублів за кожен фільм. Здебільшого до останньої категорії потрапляють новинки кіно, до яких правовласники обмежили доступ. Ця цілком помірна плата гарантує можливість дивитися кіно високої якості з професійним перекладом, а не чергову піратську «екранку».

  На ivi.ru варто приходити не лише за якимсь конкретним фільмом. Все відео згруповане у підбірки, що об’єднують як популярні, так і маловідомі картини. Це дозволяє швидко знайти потрібний фільм. Зручний фільтр допомагає розсортувати відео за жанром, роком та країною випуску, знайти роботи конкретного режисера чи актора. А дізнатися більше цікавих новин зі світу кіно можна у розділі «Титр».

  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів