Для українців введуть ПДВ з іноземних посилок – ЗМІ

  31 Жовтня, 2018 10:57
  Введення ПДВ на іноземні посилки, дорожче 22 євро, підвищить вартість покупок за кордоном мінімум на 20-30 відсотків.

  На міжнародні посилки, які ввозяться в Україну, можуть ввести ПДВ, якщо їх вартість перевищує 22 євро.

  Пропозиція про введення ПДВ на посилки з-за кордону обговорювалося вже протягом місяця, а озвучено воно було 25 жовтня в Києві під час засідання закритої робочої групи з вивчення змін до Митного та Податкового кодексів України, передає galinfo.

  За інформацією джерела видання, введення ПДВ на іноземні посилки, дорожче 22 євро, автоматично підвищить вартість покупок в зарубіжних інтернет-магазинах мінімум на 20-30 відсотків.

  Засновник і власник "Нової пошти" В'ячеслав Климов у телефонній розмові підтвердив інформацію про намір уряду ввести ПДВ, зазначивши, що це рішення позбавить українців можливості закордонного шопінгу.

  "Якщо раптом депутати приймуть обмеження ще й в можливості ввозити максимум 3 посилки до 22 євро, в Україні, по-перше, це безпосередньо вплине на покупки пересічних українців в зарубіжних інтернет-магазинах. По-друге, істотно збільшаться випадки контрабанди. Це не сприятиме наповненню державного бюджету. Треба ще розуміти, що це призведе до девальвації гривні і зменшення купівельної спроможності пересічного громадянина", – заявив один з акціонерів логістичної компанії Meest China.

  Нагадаємо, українці можуть отримати право не виходити на роботу після 15 днів затримки з виплати заробітної плати та розраховувати на компенсацію в разі банкрутства підприємства.

  Теги : Кабінет Міністрів Мінфін ПДВ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів