Диверсанти готують теракти в Миколаївській та Херсонській областях

  23 Листопада, 2015 15:59
  Диверсанти з Криму та Донбасу хочуть зупинити важливі транспортні магістралі України.

  Бойовики з окупованих Криму та Донбасу планують провести терористичні акти на важливих транспортних магістралях та енергетичних об'єктах в Миколаївській та Херсонській областях.

  Про це на засіданні Кабінету Міністрів повідомив заступник голови СБУ Михайло Глуговський.

  Заступник глави Служби безпеки заявив, що у відомства є вірогідна оперативна інформація про підготовку диверсійно-розвідувальних груп бойовиків у спеціалізованих центрах в Криму і в Ростовській області. Їх, за словами Глуговського, підготовляють до вчинення терактів у двох приближених до окупованого Криму областях.

  Глуговський зазначив, що метою терактів є дестабілізація ситуації в Україні, компрометація української влади і нанесення економічної шкоди державі.

  Представник СБУ розповів, що після отримання цієї інформації відомство разом з МВС та Держприкордонслужбою вживають заходи для посилення фільтраційного режиму і проводяться оперативно-розшукові заходи для виявлення та недопущення проникнення на українську територію ДРГ з Росії.

  Зазначається, що силовики ведуть роботу з контролю ситуації навколо ліній електропередач і перевірки на закладені вибухові пристрої в опори.

  Теги : СБУ теракти ДРГ михайло глуговський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів