Дівчина, яка звинуватила посадовця Нацполіції в погрозах, подала заяву до прокуратури

  8 Листопада, 2018 15:31
  За словами студентки, протягом минулої ночі невідомі люди "чергували" поблизу гуртожитку, де вона проживає.

  Київська студентка Наталя Бурейко, яка напередодні звинуватила заступника начальника департаменту захисту економіки Національної поліції Олександра Варченка в домаганнях, написала заяву до прокуратури.

  Про це дівчина повідомила на своїй сторінці в Facebook.

  "Вчора ввечері (7 листопада – ред.), після мого поста, до моїх батьків приїхали додому невідомі люди з розпитуваннями про те, де я перебуваю, і чи знають, куди потрапила їхня дочка, розповіли, що мене шукає поліція, чим дуже налякали моїх близьких... Інші люди намагалися шукати мене в гуртожитку і чергували поблизу, наскільки я знаю, всю ніч. Приходили і в сам університет. Якщо це поліція, то, схоже, вчора у Києві просто не було більш небезпечної злочинниці, ніж я", – зазначила Наталія.

  За її словами, вона змушена була піти з гуртожитку і ночувати у знайомої.

  "З метою власної безпеки я не буду розкривати своє місце перебування. Хто б мене не переслідував, поліція це чи ні, я дуже прошу залишити мене в спокої. Всі факти я виклала в заяві. Мені неприємні ці переслідування, а особливо моїм родичам. Я дівчина, а не терорист. І я не впевнена, що ви хочете, щоб подібне, від загроз до переслідування, відбувалося з вашою дочкою", – додала вона.

  При цьому Наталія попередила, що має намір надалі публічно інформувати про те, що відбувається, "про будь-які спроби, методи і наміри впливу".

  Нагадаємо, Наталія Бурейко заявила, що Олександр Варченко в спілкуванні з нею хвалився своїми зв'язками і погрожував їй фізичною розправою в разі непокори.

  Теги : прокуратура Наталя Бурейко Олександр Варченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів