21 Жовтня, 2015 08:58
    Чемпіони України та Англії не виявили сильнішого на НСК "Олімпійський".
    Кравцу не вдалося забити
    Кравцу не вдалося забити "Челсі"

Київське "Динамо" у рамках 3-го туру групового раунду Ліги Чемпіонів на домашній арені приймало лондонський "Челсі" і зіграло з гостями внічию 0:0.

У перші 30 хвилин матчу гру повністю контролювали гості, які мають у своєму розпорядженні гравців європейського та світового рівня. Однак попри регалії зірки лондонців нічого не змогли зробити із захистом киян, центром якого був герой матчу Євген Хачеріді.

Ближче до перерви та першу половину другого тайму гра була дуже рівна, але з наближенням закінчення матчу "динамівцям" вдалося заволодіти перевагою. Кияни могли забити не один гол, але добре зіграв воротар "Челсі" Брегович, який зберіг рахунок 0:0.

Зазначимо, що в наступному матчі "динамівців" чекає виїзд в Лондон на матч з "Челсі".

"Динамо": 1. Шовковський, 2. Даніло Сілва, 6. Драгович, 24. Віда, 34. Хачеріді, 16. Сидорчук, 17. Рибалка, 29. Буяльський (до 83 хв.), 10. Ярмоленко, 25. Гонсалес Д., 22. Кравець (до 78 хв.)

Заміни: 11. Жуніор Мораес (c 78 хв.), 19. Гармаш (c 83 хв.)

Запасні: 23. Рибка, 5. Антунеш, 4. Велозу, 8. Петрович Р., 20. Гусєв О.

Попередження: Буяльський 65 хв.

"Челсі": 1. Беговіч, 5. Зума, 24. Кехілл, 28. Аспілікуета, 26. Террі, 21. Матіч, 4. Фабрегас (до 75 хв.), 7. Рамірес, 10. Азар, 22. Вілліан, 19. Дієго Коста

Заміни: 8. Оскар Жуніор (c 75 хв.)

Запасні: 27. Блекмен Дж., 6. Баба, 12. Мікел, 14. Траоре Б., 16. Кенеді, 9. Фалькао

Попередження: Зума, 67 хв.