Динамо здобуло надважливу перемогу в Португалії

25 Листопада, 2015 08:35
    Київський клуб здолав "Порту" у Лізі чемпіонів.

У п'ятому турі групового раунду Ліги чемпіонів київське динамо на виїзді, з рахунком 2:0 обіграло португальський "Порту".

Матч почався з атак португальців, тоді ж гравці "Динамо" "закрилися" на своїй половині поля. Перша більш-менш хороша атака киян відбулася на 20-й хвилині і тоді удару Гонсалеса забракло півметра, щоб попасти у створ воріт Касільяса.

Біло-сині після першої атаки почали частіше атакувати і на 28-й хвилині Гармаш відгукнувся на передачу Ярмоленко і пробив головою, але м'яч потрапив у штангу. На добиванні у цьому моменті міг зіграти Мораеш, але бразилець не зміг влучити у пусті ворота.

Гол у матчі назрівав у одні чи інші ворота і на 34 хв захисник "Порту" у своєму штрафному майданчику порушив правила проти Рибалку, а суддя не вагався і призначив пенальті. До м'яча підійшов Ярмоленко і переграв Касільяса, пробивши по центру воріт.

Португальці відразу побігли відігруватись, але кияни дуже холоднокровно зіграли у захисті і не дали супернику шансу забити.

У другому таймі "Порту" виглядало розчарованим і їх атаки нічого не приносили, а на 64-й хв португальці взагалі були шоковані, коли Гонсалес подвоїв рахунок. Гравець "Динамо" отримав передачу, пройшов майже по центру і пробив. Воротар "Порту" зреагував на удар, але відбив м'яч так кволо, що той влетів у ворота - 2:0.

До завершення матчу "Динамо" могло збільшити рахунок, але забракло точності.

Після перемоги у киян 8 очок, а у "Порту" 10 і у разі перемоги в останньому матчі групового раунду Ліги чемпіонів проти "Маккабі" у Києві біло-сині вперше з 1998 року забезпечать собі вихід у 1/8 турніру.