"Динамо" в Лондоні на останніх хвилинах поступилося "Челсі"

5 Листопада, 2015 08:56
    Український клуб забив два м'ячі, але один у свої ворота.
    Антигерой та герой матчу Александр Драгович

Київське "Динамо" у Лондоні на "Стємфорд Брідж" з рахунком 1:2 поступилося місцевому "Челсі" в рамках 4-туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Здивував усіх австрійський легіонер "Динамо" Драговіч, який міг стати антигероєм, потім героєм матчу. Спершу гравець "Динамо" невдало вибив м'яч головою після прострілу Вілліана. "Шкіряна куля" замість того, щоб піти на кутовий залетіла у ворота Шовковського - 1:0. До кінця першого тайму кияни виглядали дуже в'яло і не було зрозуміло шляхом чого вони будуть зрівнювати рахунок.

Повністю малюнок гри змінився у другому таймі, коли на поле замість Сидорчука вийшов Гармаш. Біло-сині почали атакувати частіше і повністю перехопили перевагу у суперника. Неймовірна радість до киян прийшла після кутового і удару Драговіча, який зрівняв рахунок. Австрієць міг стати героєм зустрічі, але все було нівельовано колишнім гравцем донецького "Шахтаря" Вілліаном. Рибалка порушив правила поблизу свого штрафного майданчика і штрафний пішов бити саме Вілліан. Шансів урятувати ворота у Шовковського не було.

Після поразки в Лондоні у "Динамо" залишились примарні шанси на вихід в 1/8 Ліги чемпіонів, але в останніх двох матчах потрібно перемагати.

ГолиДрагович (автогол) 34 хв, Драгович 78 хв, Вілліан 83 хв.

"Челсі": БеговічЗума, Баба, Аспілікуета, Террі, Оскар Жуніор (до 79 хв), Матіч, 4. Фабрегас (до 79 хв), Рамірес, Вілліан (до 92 хв), Дієго Коста
    ЗаміниАзар (з 79 хв), Педро (з 79 хв), Кехілл (з 92 хв)
    ЗапасніБлекмен Дж., Кенеді, Лофтус-Чик, Ремі

"Динамо": Шовковський, АнтунешДраговичВіда, Хачеріді, Сидорчук (до 46 хв), Рибалка, Буяльський, Ярмоленко, Гонсалес Д., Кравець (до 56 хв)
    Заміни: Гармаш (з 46 хв), Жуніор Мораес (з 56 хв)
    Запасні: Рибка, Велозу, Петрович Р., Морозюк, Гусєв О.

Попередження: Гонсалес Д. 27 хв, Антунеш 59 хв, Буяльський 72 хв