"Динамо" стартувало у Лізі чемпіонів з нічиєї

17 Вересня, 2015 08:35
    У першому раунді групового турніру найпрестижнішого єврокубку киянам протистояв португальський "Порту".

У Києві на НСК "Олімпійський" "Динамо" не змогло виграти у португальського "Порту" – 2:2.

Проблеми київського клубу почалися в день матчу, коли стало відомо, що не гратиме зірка клубу Андрій Ярмоленко, який підхопив вірусну інфекцію.

Без Ярмоленка кияни були позбавлені командної швидкості, але попри це першими відкрили рахунок – на 20 хвилині Гусєв відгукнувся на передачу партнера і забив гол. Проте радіти динамівцям довелося недовго – за три хвилини нападник "Порту" Абубакар зрівняв рахунок ударом головою. Під кінець матчу на 83-й хвилині Абубакар взагалі вивів португальців вперед, проте за киян зіграв джокер Віталій Буяльський. Молодий гравець на 88-й хвилині зрівняв рахунок і поставив крапку в матчі.

Голи: Гусєв 20′, Буяльский 88′ - Абубакар 23′, 82′

Динамо: 23. Рибка, 2. Даніло Сілва, 5. Антунеш, 6. Драгович, 34. Хачеріді, 4. Велозу (до 86 '), 17. Рибалка, 19. Гармаш, 20. Гусєв (до 67'), 11. Жуніор Мораес, 25. Гонсалес Д. (до 71 ')
    Заміни: 29. Буяльський (з 67 '), 90. Юнес Беланда (з 71'), 22. Кравець (з 86 ')
    Запасні: 1. Шовковський, 24. Віда, 8. Петрович Р., 9. Морозюк
    Попередження: Гусєв О. 46 ', Рибалка 58'

Порту: 12. Касільяс, 2. Перейра М., 3. Мартінс Інді, 4. Майкон, 21. Лаюнен, 6. Рубен Невеш, 8. Браімі (до 78 '), 16. Еррера (до 65'), 20. Андре, 22. Данилу, 9. Абубакар В. (до 92 ')
    Заміни: 11. Тельо (з 65 '), 17. Корона Хесус (з 78'), 10. Освальдо (з 92 ')
    Запасні: 1. Елтон, 28. Сіссоко Алі, 25. Імбула, 23. Буено