ДФС відхрещується від хабара, виявленого Антикорупційним бюро

  28 Липня, 2016 17:06
  Гроші, знайдені детективами в офісі слідчого управління фінансових розслідувань, є речовими доказами в іншій справі, заявляють фіскали.

  У Державній фіскальній службі стверджують, що вилучені детективами НАБУ гроші в слідчому управлінні фінансових розслідувань ДФС - не хабар, а речові докази у кримінальному провадженні.

  Про це пишуть ЗМІ, посилаючись на прес-службу ДФС.

  За словами першого заступника начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС Георгія Некрілова, слідчим НАБУ ще під час обшуку надали протокол, який свідчив про те, що гроші були вилучені з кримінального провадження і перебували у слідчого податкової міліції.

  "Тобто ці гроші були речовими доказами і були приєднані до матеріалів кримінального провадження, про що було достовірно відомо працівникам НАБУ", - заявив представник ДФС.

  Як відомо, 27 липня НАБУ під час обшуків у слідчому управлінні фінансових розслідувань Державної фіскальної служби, в одному з кабінетів виявили близько 300 тис. дол, понад 100 тис. євро, 30 тис. фунтів стерлінгів і 1,5 млн грн.

  Також повідомлялося, що за підозрою в хабарництві було затримано начальника слідчого управління фінансових розслідувань податкової інспекції.

  Теги : корупція хабар НАБУ ДФС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів