Держвиконавча служба "похвалилася" стабільністю заборгованості з виплати зарплат

  8 Листопада, 2018 15:30
  Загальна сума боргу роботодавців за провадженнями, які наразі розглядаються, становить 530 млн гривень.

  У Державній виконавчій службі розглядають провадження щодо заборгованості з виплати заробітної плати на суму близько 530 млн гривень.

  Про це під час прес-конференції розповів директор Департаменту державної виконавчої служби Олексій Воробйов, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За словами посадовця, цей показник з року в рік стабільний.

  "Заборгованість по заробітній платі по тим провадженням, які ми розглядаємо, становить 530 мільйонів гривень. Ми спостерігаємо, що ця цифра стабільна, є тенденція по зменшенню боргів у тих справах, які в нас на виконанні", – сказав Воробйов.

  Він зазначив, що частка боргів перед шахтарями та працівниками вугільної промисловості невелика.

  Воробйов також акцентував увагу на тих громадянах, які нині перебувають на окупованій території, і перед якими заборгували українські роботодавці.

  "Є проблеми, бо ми не можемо сконтактуватись з цими особами. Вони повинні мати банківський рахунок на території, підконтрольній Україні, щоб ми їм перерахували кошти", – наголосив Воробйов.

  Раніше 15 шахтарів шахти імені Капустіна на Луганщині оголосили страйк і відмовились підніматися з шахти на поверхню, вимагаючи виплати заборгованості по зарплатах.

  Теги : заборгованість Держвиконавча служба Олексій Воробйов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів