Держава компенсує збитки за пошкоджене внаслідок АТО житло за рахунок бюджету

  27 Березня, 2016 15:09
  У ВР зареєстрований законопроект, який передбачає виділення компенсацій за пошкоджене внаслідок бойових дій житло.
  Фото з відкритих джерел

  У Верховній Раді зареєстрований законопроект про відшкодування шкоди за пошкоджене або зруйноване в результаті бойових дій приватне житло за час проведення АТО.

  Згідно з проектом Закону, відшкодування збитків здійснюватиметься протягом 2016-2017 років за рахунок держбюджету за результатами обстеження спеціально створеною комісією об'єктів, розташованих в населених пунктах Донецької і Луганської областей.

  Законопроектом передбачені компенсаційні виплати населенню для часткового відшкодування вартості будівництва та придбання житла замість знищеного. Крім того, частково будуть компенсовані капітальні та поточні ремонти пошкодженого житла.

  Також передбачається часткове відшкодування вартості зруйнованих або пошкоджених господарських приміщень, а також вартості майна, що перебувало в зруйнованих об'єктах, які не підлягають відновленню і не придатні для подальшого проживання.

  При цьому усі пошкоджені об'єкти пропонується поділити на 3 категорії, залежно від якої визначатиметься розмір відшкодування у грошовому еквіваленті: непридатні до відновлення, ті, які підлягають капітальному ремонту на рівні будівельних конструкцій, інженерних мереж і систем, а також об'єкти житлового фонду з незначними ушкодженнями.

  Крім того, законопроектом передбачено, що засоби для відшкодування збитків зараховуватимуться на спеціальний банківський рахунок власника житла (заявника), і зможуть бути використаними виключно для будівництва або придбання житла, капітального або поточного ремонту.

  Теги : АТО донецька область Луганська область держбюджет відшкодування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів