Антирейдерська комісія Верховної Ради відвідала захоплену Житомирську кондитерську фабрику

  15 Лютого, 2016 18:06
  Депутатська антирейдерська комісія починає розслідування рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  12 лютого, на мітинг працівників Житомирської кондитерської фабрики приїхав Борислав Розенблат (БПП) – один з членів Антирейдерської комісії Верховної Ради, створеної за підтримки президента. Пізніше він зміг прорватися на підприємство, проте більше нікому не вдалося пройти до захопленої будівлі. Працівників, що зібралися під стінами рідного підприємства, керівництво та пресу не пропустила Поліція охорони.   Борислав Розенблат зайшов на територію фабрики, аби на власні очі побачити, що там відбувається.

  "Це неприпустимо, щоб фабрика виробляла продукцію на замовлення інших компаній. Наприклад, для Конті. Житомирська кондитерська фабрика повинна випускати продукцію під своєю торговою маркою, і на ній повинні працювати житомиряни", – наголосив депутат.

  "Для мене є принциповим питання роботи Житомирської кондитерської фабрики" – заявив Борислав Розенблат. Депутат фактично визнає, що на сьогодні фабрику захоплено рейдерами. "Це не нормально, що фабрика оточена кремезними хлопцями, – значить, є що ховати", – каже Розенблат.

  Працівники фабрики поскаржилися депутату від БПП, що не можуть потрапити на свої робочі місця, оскільки фабрику захоплено невідомими, яким допомагають співробітники Поліції охорони Житомира. Замість працівників на фабрику привезли людей з Коростишева і намагаються запустити виробничі лінії. Однак у рейдерів немає технічних спеціалістів, тому одну виробничу лінію вже зламано.

  Працівників підприємства примушують звільнятись з офіційного місця роботи і підписувати недійсні договори з фіктивним ЗАТ "Житомирські ласощі". Саме від цього свавілля бандитів люди просять депутатів захистити їх.

  Розенблат пообіцяв, що за тиждень його юридична служба дослідить всі документи і він повернеться на фабрику з групою депутатів Антирейдерської комісії. Якщо потрібно, депутати готові підтримувати трудовий колектив в судах проти рейдерів.

  Також на мітинг несподівано приїхав депутат від "Народного фронту" Павло Дзюблик. Трудовий колектив фабрики звинувачує саме його та ще декількох депутатів-"фронтовиків" у допомозі рейдерам. Коли депутат спробував виступити перед працівниками, його виступ перервали криками "Ганьба!".

  Нагадаємо, вслід за НАБУ депутатська Антирейдерська комісія починає розслідування рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". Уже другий місяць вся Україна спостерігає за спробою реалізації рейдерської схеми, метою якої є незаконне привласнення підприємства. Керівництво фабрики звинувачує в спробі захоплення групу депутатів від "Народного фронту" на чолі з Сергієм Пашинським та його діловим партнером Сергієм Тищенком.

  Теги : БПП сергій пашинський Народний Фронт сергій тищенко рейдерське захоплення «ЖЛ» Борислав Розенблат
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів