Депутат Пашинський "кришує" незаконні забудови у Києві

  31 Травня, 2016 19:04
  Родичі скандального нардепа володіють приватними фірмами, які будують під вивіскою держкомпанії "Укрбуд".

  Будівельна державна корпорація "Укрбуд" за сприяння народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського зводить житловий комплекс на самому березі Дніпра, порушуючи норми екології та безпеки.

  Про це заявив Віктор Чумак, позафракційний депутат Верховної ради.

  Нардеп виступив проти будівництва житлового комплексу "Сонячна Рів'єра" на Микільсько-Слобідській вулиці, підтримавши жителів сусідніх з будівництвом будинків. Боротьба проти незаконної забудови вже кілька разів оберталася бійками активістів з охороною комплексу.

  Попри запевнення влади стосовно того, що комплекс зводиться законно, в травні цього року Державна архітектурно-будівельна інспекція анулювала дозвіл на будівництво ЖК. Зараз "Укрбуд" намагається в судах повернути собі це право.

  Віктор Чумак роз'яснює, що документи на будівництво "Укрбуд" отримав незаконно. Сприяли цьому хабарі та заступництво високих посадовців.

  Зокрема, народний депутат вказує на безпосередню зацікавленість у згаданому будівництві Сергія Пашинського. Чумак підкреслює, що приватними компаніями з корінням в офшорах, які будують під вивіскою "Укрбуду", володіють родичі скандального нардепа від "Народного фронту".

  Настільки високе заступництво дозволяє порушувати будівельні норми, як, наприклад, у випадку з "Сонячною Рів'єрою". Щоб обійти заборону на будь-яке будівництво на відстані менше 100 м від зрізу води великих річок, держкорпорація отримала висновок невідомої організації, що лівого берега у Дніпра в цьому місці немає, а є маленька річка Десенка.

  Таким чином, стверджує Чумак, опікувані Пашинським забудовники мають намір отримати свій прибуток, незважаючи на високий ризик для життя мешканців майбутнього комплексу. Нардеп нагадує також, що наразі "Укрбуд" зводить у столиці понад 20 об'єктів.

  Теги : сергій пашинський будівництво Народний Фронт Віктор Чумак укрбуд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів