Деканоїдзе сказала неправду про побиття людей поліцією в Житомирі

  26 Липня, 2016 16:38
  Голова Нацполіції вважає побиття людей кийками "охороною громадського порядку".

  Керівник Національної поліції Хатія Деканоїдзе в інтерв’ю телеканалу "112 Україна" запевнила, що її підлеглі не брали участі в подіях на Житомирській кондитерській фабриці "ЖЛ". На питання ведучої каналу про факт побиття поліцією співробітників фабрики 19 травня цього року, Деканоїдзе відповіла, що поліцейські всього лиш "охороняли правопорядок".

  Проте відео подій на кондитерській фабриці свідчить про протилежне. На відео чітко видно, як поліцейські б’ють людей кийками та кулаками. Також видно постраждалого, якому спецпризначенці зламали руку. 19 травня поліцейський спецназ силою не допустив робітників фабрики та законне керівництво на робочі місця. При цьому трудовий колектив мав на руках рішення суду, яке вступило в силу. Але, проігнорувавши судове рішення, поліція фактично стала на бік рейдерів.  В інтерв’ю очільниця поліції стверджує, що її головний принцип – невтручання поліції в господарські спори. Проте заяви Деканоїдзе йдуть в розріз з реальними діями поліції. Адже поліцейський спецназ фактично став головною дієвою силою, яка допомогла рейдерам в захопленні кондитерської фабрики.

  На коментар телеведучої про те, що в Житомирі поліція фактично втрутилась у конфлікт, Хатія Деканоїдзе відповіла, що це було "охороною правопорядку". Виходить, що побиття простих громадян – і є правопорядок "по-Деканоїдзе"?

  Вже кілька місяців глава Нацполіції уникає зустрічі з журналістами, які просять прокоментувати згадані події та відео. Читачі можуть самостійно порівняти слова Деканоїдзе та події на відео. 

  Теги : житомир рейдерське захоплення спецназ «ЖЛ» хатія деканоїдзе Нацполіція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів