Деканоїдзе прокоментувала ситуацію з атестацією "беркутівців"

  24 Грудня, 2015 21:55
  Вона впевнена, що "беркутівців" не допустять у Нацполіцію.

  Атестаційна комісія незалежна у своїх рішеннях, тому вона не допустить, щоб атестацію до Нацполіції пройшли співробітники із "заплямованою" репутацією.

  Так прокоментувала інформацію про успішне проходження співбесід до поліції екс-"беркутівців" голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе, передає "Українська правда".

  Вона запевнила, що ні Центральна атестаційна комісія, ні комісія Києва та Київської області не потрапляють під будь-який політичний вплив і є абсолютно незалежними. При цьому вона наголосила, що всі комісії формувалися представниками громадянського суспільства, більшість із яких були учасниками Революції гідності.

  "Я впевнена, що члени комісії не допустять проходження атестації тих співробітників, репутація яких була заплямована, тим більше якщо вони брали участь у розгоні мітингувальників на Майдані", - додала Деканоїдзе.

  Як повідомлялось, напередодні активіст "Автомайдану", член атестаційної комісії Олександр Кравцов заявив, що значна кількість бійців колишньої третьої роти київського "Беркуту", незважаючи на низькі тестові бали, успішно пройшла співбесіду для прийому на службу до Нацполіції.

  Теги : беркутівці національна поліція хатія деканоїдзе
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів