Деканоїдзе презентувала новий проект поліції Community policing

  13 Квiтня, 2016 16:35
  Метою проекту є покращення взаємодії з громадськістю, зокрема між поліцією та школами.

  У Національній поліції України відбулась презентація нового проекту під назвою Community policing, одним із напрямків якого є робота з навчальними закладами.

  За словами керівника Нацполіції Хатії Деканоїдзе, проект покликаний покращити взаємодію між поліцейськими, школярами та їх батьками, повідомив кореспондент UA1.  Деканоїдзе також закликала громадськість та всі школи, не лише Києва, щоб вони дуже тісно співпрацювали з патрульною поліцією та Національною поліцією України.

  "Наш проект не в фазі завершення, але у фазі розвитку, я закликаю всі школи міста Києва та інших міст України, щоб ініціювати такі маленькі проекти у всіх містах, щоб вони тісно взаємодіяли з патрульною поліцією" – зазначила очільниця Нацполіції. 

  Патрульні поліцейські, які працюватимуть у школах, будуть проходити спеціальні тренінги. Важливим моментом Деканоїдзе назвала те, щоб поліцейські стали друзями нового покоління. Тому що звідси починається довіра.

  Окрім того, Хатія Деканоїдзе анонсувала створення другого проекту – "Клуб друзів поліцейських". Його метою буде взаємодія з громадянами, правова та громадська допомога. 

  Теги : Відео національна поліція патрульна поліція хатія деканоїдзе школи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів