ДБР повідомила про підозру екс-главі Держслужби у справах ветеранів

  23 Квiтня, 2019 16:02
  Підозрюваному інкримінують вчинення службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки.

  Колишньому керівнику Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (АТО) повідомили про підозру в сприянні розкраданню 22 млн гривень бюджетних коштів.

  Про це повідомили в прес-службі Державного бюро розслідувань (ДБР).

  Підозрюваному інкримінують вчинення службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). Зараз вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

  Зазначається, що слідчі ДБР встановили, що в 2015 році Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО уклала договори з суб'єктами господарської діяльності про фінансування за бюджетні кошти заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО.

  "Керівники згаданих суб'єктів господарювання з метою привласнення бюджетних коштів надали завідомо неправдиві відомості в акти прийому-передачі наданих за договорами послуг. Зокрема, були вказані недостовірні дані щодо кількості учасників АТО, яким нібито було надано послуги з психологічної реабілітації, а також про обсяг таких послуг", – наголошується в повідомленні.

  Раніше повідомлялося, ДБР порушило проти директора НАБУ Ситника справу про отримання півмільйона хабара.

  Теги : підозра ДБР
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів