Цукерберг відповів на запитання українців про Facebook

  15 Травня, 2015 09:04
  Запитання Марку Цукербергу від української аудиторії набрало найбільше "лайків" за всю історію Q&A і стало найбільш рейтинговим.
  iz.com.ua

  Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг, виступаючи на Q&A, приділив темі України у Facebook чимало часу, повідомляє AIN.UA.

  Запитання Марку Цукербергу від української аудиторії набрало найбільше "лайків" за всю історію Q&A – понад 47 тис., і стало найбільш рейтинговим.

  Частина запитання стосувалася модерації контенту і несправедливості при блокуванні сторінок і дописів українських користувачів з боку Facebook. Інша частина – можливості відкриття представництва в Україні.

  Очільник компанії зазначив, що дійсно кілька дописів були видалені за порушення правил про "риторику ненависті". У цих постах були виявлені образи на адресу росіян, тому такий контент і був заблокований.

  Він також запевнив, що росіяни не модерують пости українських блогерів, оскільки Facebook не має російського офісу. А цей контент перевіряла команда в Дубліні.

  Щодо прохання українського Президента про відкриття офіційного представництва компанії в Україні Цукерберг зазначив, що у майбутньому може розглянути можливість відкриття офісу в Києві.

  Деякі користувачі з України дуже розчаровані виступом Марка Цукерберга і вже назвали його "ганебним". 

  Теги : Україна цукерберг facebook
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів