Чубаров прогнозує, що олігархи ускладнюватимуть ситуацію з блокадою

  25 Вересня, 2015 22:58
  З перших днів учасників блокади намагаються підкупити та домовитись про пропуск своїх вантажів.

  Учасники громадської блокади Криму готові до підкупів, намагань домовитись про пропуск вантажів на материк та інших ускладнень ситуації.

  Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в ефірі каналу "2+2".

  Він зокрема розповів, що ще в перші дні блокади учасникам акції пропонували гроші, щоб вони пропустили товари на окупований півострів. Тоді вони звертались до організаторів через водіїв, а вчора, наприклад, представники торговців вже вийшли на організаторів акції та намагались домовитись про пропуск до Криму продукції з Красноперекопського содового заводу (який входить до групи олігарха Дмитра Фірташа).

  "Ми знаємо, хто стоїть за тими чи іншими напрямками торгівлі або постачанням товарів, вони поки що перегруповуються", – заявив Чубаров.

  Він прогнозує подальше ускладнення ситуації, однак каже, що учасники блокади до цього готові. Чубаров просить олігархів подумати про моральний момент, коли вони отримують гроші від партнерів у Криму, поставлених Москвою, з яких фінансуються репресії проти українців.

  Глава Меджлісу відзначив, що за останній рік товарооборот між Україною і окупованим Кримом за офіційними даними досяг майже мільярда доларів. "За ці кошти бандити потім приходять в кримські будинки і вбивають наших молодих людей, репресують українських патріотів. Ми хочемо це негайно припинити" – наголосив Чубаров.

  Він пообіцяв наступні етапи блокади з відключенням електропостачання, "бо йдеться про життя наших людей", додав Чубаров.

  Теги : Крим Чубаров блокада
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів