Чорновол назвала рейдера Пашинського прикладом борця з корупцією

  30 Травня, 2016 12:08
  Нардеп заявила, що насправді її соратник просто не піариться на своїй боротьбі з корупціонерами.

  Народний депутат від "Народного фронту" Тетяна Чорновол упевнена, що нардеп Сергій Пашинський, її однопартієць, є прикладом "реальної антикорупційної діяльності".

  Слова Чорновол процитував у своєму Facebook журналіст Вахтанг Кіпіані:

  "Таня Чорновол жжот – "Пашинський є неформальним лідером цілого напряму в українському політикумі – реальної, а не піарівської антикорупційної діяльності. Він, ймовірно, єдина потужна політична фігура, яка не дає корупційними моделями збалансуватися, корупціонерам розділити зони впливу, домовитися і "працювати" без будь-яких скандалів в інформаційному просторі". Тепер можна спати спокійно, бо на боротьбу з мафією вночі, щоб ніхто не бачив і не чув, виходить наш комісар Каттані. Чото ржу ".

   

  Своєю чергою, нардеп Борислав Береза написав у своєму Facebook наступне:

  "Я спочатку подумав, що це жарт. Але мабуть, деякі політики всерйоз сподіваються переконати українців в реальності тези "бджоли проти меду ". Згадав афоризм: "Ми не ідіоти. Просто Ви про нас так думаєте. І це Ваша помилка". 

  Нагадаємо, народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський "прославився" своєю причетністю до безлічі рейдерських захоплень і корупційних скандалів. Його ім'я звучало, зокрема, у зв'язку зі зникненням палива, конфіскованого у Сергія Курченка, з рейдерським захопленням Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", зі спробами захоплення Іллічівського олієжиркомбінату.

  Теги : корупція Тетяна Чорновол сергій пашинський заява
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів