Чорновол лобіює інтереси компанії, пов'язаної з "сім'єю" Януковича

  23 Травня, 2016 11:44
  Нардеп засмутилася через прозорість тендерів держзакупівель у Міноборони, яка виключає можливість віддати контракти "своїм".

  Народний депутат Тетяна Чорновол лобіює інтереси фірми-постачальника продовольства для Міністерства оборони, яку раніше "кришував" поплічник Януковича Павло Лебедєв.

  Інформація про це з'явилася в газеті "Факти" після того, як Чорновол публічно заявила про корупційні схеми, за якими, на її думку, здійснюються держзакупівлі у відомстві.

  Народний депутат висловила свою стурбованість нібито монополізацією ринку поставок продуктів для армії. За словами Чорновол, замовлення були отримані фірмами Юрія Іванющенка, який відомий також як кримінальний авторитет Юра Єнакіївський. Всі інші компанії, стверджує нардеп, доступу до тендерів не мають.

  Міноборони, своєю чергою, заявило, що "стурбованість" Чорновол не має під собою жодих підстав і обумовлена виключно її особистою зацікавленістю. У відомстві вказують на активне лобіювання Тетяною Чорновол інтересів ТОВ "Авіка".

  В одному зі своїх виступів нардеп навіть відкрито прорекламувала зазначену компанію, назвавши її найкращим постачальником продовольства для української армії. Водночас, з ТОВ "Авіка" пов'язано багато скандальних фактів, зокрема, низька якість продукції, що постачається, за її високої вартості.

  Варто відзначити, що компанія стала постачальником Міноборони у 2013 році, коли відомством керував бізнесмен з російським корінням Павло Лебедєв.

  Політолог Вадим Карасьов стверджує, що у ТОВ "Авіка", контракти з якою було підписано у розквіт правління Януковича, просто змінилася "криша". На емоційну заяву Чорновол політолог відреагував таким чином:

  "Зараз у компанії нові політичні партнери, які активно захищають її інтереси та усувають конкурентів. Саме з цим, схоже, пов'язані всі гучні заяви, що лунають зараз від політичних партнерів "Авіки".

  У Міністерстві оборони підкреслюють, що об'єктивними параметрами вибору постачальника для них є ціна та якість продукту. Вказується на те, що на останньому тендері, уявна непрозорість якого так схвилювала Чорновіл, закупникам відомства вдалося заощадити 400 млн гривень.

  Теги : корупція Міноборони тендер Тетяна Чорновол держзакупівлі лебедєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів