Чоловік прокурора ГПУ веде спільний бізнес із Януковичем-молодшим

  5 Вересня, 2016 11:22
  Прокурор ГПУ Кулікова не задекларувала частину бізнесу чоловіка, який веде його спільно з Олександром Януковичем.

  Заступник керівника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генпрокуратури Юлія Кулікова не задекларувала частину бізнесу чоловіка.

  Про це, поcилаючись на декларацію Кулікової за 2015 рік,  повідомляють "Наші гроші", зазначаючи, що йдеться про його частку у підконтрольну Олександру Януковичу ТОВ "Білдінг Інвестментс Груп".

  Зазначається: Кулікова задекларувавши 30-тисячний внесок чоловіка у ТОВ "Автолайн", не прописала його частки у ТОВ "ВКФ "Дебют" та ТОВ "Білдінг Інвестментс Груп", сумарний розмір яких становить 78,1 тис. гривень.

  Підкреслюється: раніше співзасновником хлібобулочного ТОВ «ВКФ "Дебют" був Володимир Ковалевський, якого називали людиною Бориса Колесникова, а сам Куліков є одним із засновників ГО "Донбаське товариство мисливців та риболовів "Донбас-Фауна", яке, за інформацією УП, у 2009 році взяло у користування 3,8 тис. га мисливських угідь на Донеччині, а у 2011 році взяло в 10-річну за 3 тис. гривень на рік Камишевахське водосховище площею 60 га.

  Теги : ГПУ Олександр Янукович
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів