Член ВРЮ Гречківський замішаний в корупційних схемах

  7 Серпня, 2015 15:23
  Новоспечений член Вищої Ради юстиції мав бізнес з суддею Вищого госпсуду.
  Павло Гречківський
  Фото з відкритих джерел
  Павло Гречківський

  Новообраний член Вищої Ради юстиції Павло Гречківський виявився бізнес-партнером одіозного чинного судді Вищого госпсуду України Артура Ємельянова, рахунки якого (300 млн грн) нещодавно було арештовано в Ліхтенштейні.

  На такі бізнес-зв'язки натрапили журналісти, розслідуючи "сліди" українського судді в Ліхтенштейні.

  Як повідомляється, Ємельянов та Гречківський мали спільну компанію, якій Київрада при Черновецькому віддала добрячу територію лісів на Жуковому острові. А скарги прокуратури відстоювали саме в тих судах, де працював Ємельянов. До речі, його перевів з Донецька до Києва екс-президент Віктор Янукович.

  Нещодавно фінансова розвідка дібралась до схем вищезгаданого чинного судді. Наступним, судячи з усього, має стати Гречківський, який спокійно працює нині в ВРЮ і відхрещується від будь-яких зв'язків з Ємельяновим.

  Варто додати, що його пов'язують також із Миколою Мартиненком, депутатом, одним із спонсорів "Народного фронту", який був одружений на сестрі юриста. Медійники стверджують, що вони мали спільний бізнес. Але Гречківський спростовує і це.

  Нагадаємо, 29 липня Держслужба фінансового моніторингу разом з фінансовою розвідкою Ліхтенштейну заарештували 13 млн швейцарських франків (300 млн грн) на рахунках судді Вищого госпсуду Артура Ємельянова. 

  Теги : ВРЮ Вищий господарський суд Гречківський Ємельянов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів