Четверта хвиля мобілізації практично завершена – Муженко

  18 Квiтня, 2015 13:10
  Вона відзначилась високими показниками та професійністю військових.

  Четверта черга мобілізації завершується з запланованими показниками та відзначається професійною підготовкою військових. Про це в інтерв’ю сказав начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, повідомляє прес-служба Міноборони.

  За його словами, були зроблені висновки з попередніх хвиль мобілізації, і якщо раніше Збройні Сили "гнались за кількістю", то тепер був зроблений акцент на професійній підготовці бійців. Муженко додав, що підготовка військових спеціалістів складала два місяці і більше.

  Щодо демобілізації, начальник Генштабу заявив, що сьогодні з війська демобілізовано близько 30 тисяч бійців, що складає майже 80% від усіх, хто має звільнитись. Загалом усі мобілізовані під час першої черги мають відбути додому не пізніше 5-7 травня.

  Також Муженко повідомив, що вдалося покращити забезпечення навчальних центрів технікою та озброєнням більш, ніж на 80%. Втім, не без допомоги волонтерів, які постачають бійцям багато необхідного як для їхньої підготовки, так і для виконання завдань на передовій.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що перший етап четвертої хвилі мобілізації добігає кінця

  Теги : Генштаб мобілізація четверта черга Віктор Муженко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів