Чеське видавництво вибачилось за "російський Крим"

  9 Лютого, 2016 18:58
  Крим у складі Росії був лише помилкою картографа.

  Чеське видавництво "Ottovo Nakladatelstvi" заявляє, що позначення Криму частиною Російської Федерації у "Футбольному атласі" – помилка картографа. Про це повідомила "Європейська правда" з посиланням на шеф-редактора видавництва Філіпа Гладіка.

  Представник "Ottovo Nakladatelstvi" заявив, що у видавництві вже знають про помилки в картах.

  "Наш постійний картограф в той час готував історичну монографію України і використав для деяких карт "Футбольного атласу" карту, яку використовував для певного історичного періоду. (З тих же причин у нас у "Футбольному атласі" помилково зображається на деяких картах і Північний Кіпр). У нас уже була внутрішня зустріч із картографом, він сказав, що в той момент не розумів свою помилку", - повідомив Гладік.

  Зазначимо, що в історії не існувало такого історичного періоду, коли Україна була незалежною в нинішніх кордонах, а Крим був частиною Росії. Тому слова шеф-редактора видавництва викликають сумнів.

  Гладік, у своє виправдання, зазначив, що через значну нестачу часу сам зосередився на виборі клубів, процесі підрахунку трофеїв і не думав, що досвідчений картограф зробить карти з такими помилками.

  Також шеф-редактор заявив, що карти з помилками не показують ніякої політичної позиції його та видавництва.

  Нагадаємо, у Чехії в листопаді 2015 року видали "Футбольний атлас світу" з окупованим Кримом як частиною Росії.

  Теги : Чехія Крим Росія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів