Через Саакашвілі "Укрзалізниця" може посилити митний контроль в поїздах

  12 Вересня, 2017 20:16
  В "Укрзалізниці" відмовились визнавати дії своїх працівників під час інциденту з Саакашвілі протиправними.

  В.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов анонсував під час брифінгу посилення проходження митного контрою в поїздах після інциденту з потягом "Інтерсіті" Перемишль-Київ, на якому Михайло Саакашвілі намагався потрапити з Польщі до України.

  "Саме в цьому поїзді "Інтерсіті" діє окремий порядок митного контролю, він здійснюється під час руху. Це експериментальна модель, яка була введена, щоб пасажири мали більше комфорту і швидше долали кордон. Нам потрібно буде вивчити її і, можливо, підкорегувати, щоб не було лазівок для окремих пасажирів", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив: у компанії вважають дії своїх працівників під час інциденту законними – "Позиція і дії з боку нашого персоналу були абсолютно законними: були виконані всі інструкції. Ми не можемо порушувати закон через позицію однієї людини", – зауваживши, що крім цього випадку були й інші ситуації, "коли особи, які мають невідповідні або підроблені документи, не мають права в'їзду в Україну, але намагаються це зробити" – "В результаті чого їх знімали з поїзда після проходження кордону".

  Як відомосиловики Авакова поки не мають наміру затримувати Саакашвілі.

  Теги : Саакашвілі укрзалізниця
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів